• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

CAFER İĞKILIÇ'IN YORUMU

Daisy’i ile bir kasım günü tanıştık. Bir arkadaş ve Ahmet Bey sayesinde. Daisy’e ilk gördüğüm anda vurulmuştum zaten. Küçük ve ürkek görünen bu sevimli yaratığın içinden böyle bir canavar çıkacağını tahmin etmemiştik tabii.

Eski sahipleri, Daisy’nin eğitimli ve sakin yaratılışlı bir köpek olduğu izlenimini yaratmıştı. Böylece onu sahiplenmeye karar verdik. Fakat daha sonra anlaşıldı ki hiç de öyle değilmiş. Veteriner kontrollerimie bir süre sonra Şeyla Hanım bakmaya başladı. Böylece Şeyla hanımla tanıştık.

Başta Daisy’nin çok kötü bir ısırma huyu vardı. Onun için oyun ısırmak demekti. Bu durum birkaç ay devam etti m daha sonra kısmen de olsa yok oldu. Daisy’i sürekli kötülemek istemiyorum ama bir de yemeklerden isteme huyu vardı. Ben bunları Daisy’e bakamayıp onu bırakanlara bağlıyorum.

Veterinerimizden gayet memnunuz. Çok ilgili ve tatlı insanlar. Bunlara artı olarak işlerinde de çok iyiler. Ellerindeki bütün imkânları kullandıklarını da biliyorum. Kısırlaştırma ameliyatı sonrası takipte, zehirlenme konusunda, aşılar ve diğer bütün durumlarda çok ilgili davrandılar. Artık bir veterinere gider gibi değil de bir akrabanın veya çok yakın arkadaşların evine gidiyor gibiyiz.

Daisy, Dişi, Yaş : 3.5

    

Bize, Daisy ve kendileriyle tanışma fırsatı verdikleri için teşekkür ederiz.

CAFER İĞKILIÇ

Yorumlar